0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Abscgs
Son Kullanma Tarihi 01.07.2021
Stok Durumu: Stoğumuz Tükenmiştir.
199,00 TL 210,00 TL
Banner

Seçenekler:

Scivation Xtend Bcaa Karpuz 369 Gr

Scivation Xtend BCAA Nedir / Ne İşe Yarar ?

Xtend BCAA kendine has formülasyonu ile farklı ve etkili bir üründür. Üç temel faydası vardır bunlar kas gelişimine, yağ yıkımına ve antrenman sonrası toparlanmaya yardımcı olabilir. Bilinen BCAA takviyeleri gibi antrenman öncesi ve sonrası değil antrenman öncesi ve antrenman sırasında kullanılması tavsiye edilmektedir. Başlangıç seviyesindeki sporcuların klasik BCAA takviyelerini kullanmaları daha iyi olacaktır. Orta seviyedeki sporcular antrenman öncesi veya antrenman  esnasında kullanabilirler. İleri seviye sporcular ise antrenman öncesi ve antrenman esnasında kullanabilirler.

Scivation Xtend BCAA 384 Gr Özellikleri;

  • Güçlü ve farklı içeriği sayesinde en çok satan BCAA takviyelerinden biridir. 2:1:1 oranına sahip 7 gr BCAA, glutamine, çeşitli elektrolitler içeren kompleks bir içeriğe sahiptir ayrıca şeker içermez.

  • Atletler, vücut geliştirme sporuyla ilgilenenler, dövüşçüler ve diğer spor dallarıyla ilgilenen sporcuların, daha uzun, sert ve yoğun antrenmanlarına yardımcı olabilir. Bu sebeple Xtend BCAA tercih etmektedirler.

  • Xtend BCAA üzerine iki üniversitede yapılan bilimsel çalışmalar ürünün kendi kategorisinin en etkili ürünü olduğunu söylemektedir.

  • Xtend BCAA da hem yağ kaybına yardımcı olabilecek hem de kas gelişimine yardımcı olabilecek bir içerik oluşturulmuştur.

2.Ürün İçerikleri 彡
Servis Sayısı 30
Servis Miktarı 1 Ölçek (13 Gr)
Yağ 0 g
Losin 3500 mg
İzolosin 1750 mg
şeker 0 g
Valin 1750 mg
Glutamin Öncüleri 2500 mg
KarbonHidrat 0 g
Vitaminler 彡
B6 Vitamin 640 mg

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Benzer Ürünler